8. Przemysław Osenkowski bramka  zmiana 80" Kamil Łącki
16. Adam Marcinik bramka  (2 asysty)
5. Kamil Batruch bramka  kontuzja 70" Adam Weremiński
11. Łukasz Pilch bramka
10. Łukasz Wróbel bramka  (3 asysty)

W upalną niedziele (21.08) rozegraliśmy pierwszy mecz przed własną publicznością.
Od początku spotkania byliśmy drużyną lepszą, która stwarzała więcej sytuacji bramkowych. Jedną z nich (12 min.) wykorzystał Wróbel, który po aucie Marcinika, głową skierował piłkę do bramki. 15 minut później Osława podwyższa na 2-0. O piłkę powalczył Wróbel, przebił ją za obrońców, gdzie strzałem obok słupka bramkarza gości pokonał Osenkowski.
Warto podkreślić, że był to debiut Przemka w barwach Zagórza. Do końca pierwszej połowy wynik już nie uległ zmianie, mimo że były ku temu okazje.

Początek drugiej połowy i kolejny gol. Prostopadłą piłkę między obrońców zagrywa Wróbel,
a Marcinik strzałem po długim rogu nie daje szans bramkarzowi przyjezdnych (47 min.). W 55 minucie zawodnik Krokusa oddał groźny strzał z rogu "szesnastki", lecz na nasze szczęście niecelny. Następne sytuacje kończyły się zazwyczaj rzutami rożnymi, których niestety nie udało nam się wykorzystać. W 66' mamy rzut wolny z pod linii bocznej boiska (ok. 40 m.) Do piłki podchodzi Marcinik, wrzuca ją w pole karne, gdzie najwyżej do główki skacze Batruch
i strzałem pod poprzeczkę podwyższa na 4-0. Wynik w 76' ustalił Pilch, który po zagraniu Wróbla miał przed sobą już tylko bramkarza i nie miał problemów z umieszczeniem piłki w siatce. Zagórz 5, Ropienka 0.

Za tydzień czeka nas mecz w Myczkowcach, które jeszcze nie przegrały meczu. Z dorobkiem
4 punktów zajmują czwarte miejsce w tabeli.