MKS Osława Zagórz - strona nieoficjalna

trener Piotr Kowalski: 576 179 850

Sukces zagórskiej młodzieży

• autor: mksoslawa, 2014-02-20 16:13

20 lutego 2014 r. w Zespole Szkół Nr 3 w Sanoku odbył się Turniej halowej piłki nożnej o Puchar Dyrektora ZS3. W zawodach wzięło udział 8 szkół Gimnazjalnych z: Zagórza, Tarnawy, Sanoka (nr 3), Zarzyna, Długiego, Niebieszczan, Rakowej i Strachociny.
Gimnazjaliści z Zagórza wygrali swoją grupę pokonując Sanok (3-2) i Strachocine (3-1) oraz zremisowali z Tarnawą, która po meczu z naszymi zawodnikami pożegnała się z turniejem. W półfinale rywalem gimnazjalistów z Zagórza był Zarszyn. Po ciężkim i wyrównanym meczu o awansie do finału decydowały karne, w których lepsi okazali się Zagórzanie. Drugi półfinał padł łupem Gimnazjum Nr 3 z Sanoka i to ta drużyna była rywalem w walce o zwycięstwo w turnieju. O ile w meczu grupowym "trójka" miała jeszcze jakieś szanse to w finale byli bez szans i ostatecznie przegrali z naszymi 4-2.
Warto podkreślić, że kadra Zagórskiego Gimnazjum składała się z zawodników trampkarzy MKS "Osławy" Zagórz oraz jej wychowanków (dwóch obecnie w Ekoball Sanok). Wszystkich tych chłopaków trenuje / trenował Maciej Żuber, który wkłada mnóstwo pracy w treningi i przygotowanie młodych zawodników do meczów, robi kursy trenerskie, stara się jak tylko może a nic z tego nie ma... W najbliższym czasie najprawdopodobniej zrezygnuje z trenowania zagórskiej młodzieży, która jak widać odnosić sukcesy. Gmino Zagórz, czy nie warto zainteresować się tym i zainwestować, tak żeby trener też coś z tego miał? Lepiej mieć to gdzieś, wydać pieniądze na inne rzeczy i zaprzepaścić szanse tych młodych chłopaków na odnoszenie kolejnych sukcesów?. Na każdym treningu jest ok 20 osób (czasami nawet prawie 30)... Czy nie watro...?
Wszystkim zawodnikom, trenerom i opiekunom jeszcze raz serdecznie gratulujemy!

autor: ~obserwator 2014-02-23 00:18:17

avatar Autorze nie badz śmieszny, ten turniej to jedna wielka porażka poziom marny o jakim ty sukcesie piszesz. Sukces to jak tarnawa zajeła 4 miejsce w turnieju Ogólnopolskim gdzie startowało 12 druzyn wygrywajac z Resovią 1 0

autor: ~do obserwator 2014-02-23 01:21:41

avatar Wygrana w turnieju, w którym udział bierze 8 drużyn jakby nie patrząc jest sukcesem. Tym bardziej, że seniorskie drużyny z tych miejscowości grają w wyższych klasach niż Zagórz. A Tarnawa w żadnym ogólnopolskim turnieju nie grała, jak już to podkarpackim. Ciekawe skąd mieli pieniądze na wyjazd? Niestety nasi trampkarze na takie turnieje nie mogą sobie pozwolić, no ale Tarnawiacy oczywiście, lizodupy Burmistrza z Panem Z.M. na czele

autor: ~odp 2014-02-23 12:08:21

avatar Jakby nie dwoch chłopakow z ekoballu ktorzy sa tam szkoleni od poczatku to nie ugralibyscie ani centa i po co ta napinka, a co do tarnawy to chlopaki zaczynali tak jak wy od zera a byli juz dwa razy w drugiej lidze i graja w okregowce trzema druzynami poczawszy od mlodzika, zrobcie wynik to P Burmistrz wam pomoże i troche kultury autorze tekstu

autor: ~!!! 2014-02-23 12:24:44

avatar A co do turnieju to był to turniej ogólnopolski występowały tam drużyny takie jak Tarnów, Brzesko, Skawina.

autor: ~anonim 2014-02-23 14:00:39

avatar Jakby nie było chłopaki z Ekoballu początki stawiali w Zagórzu :)

autor: ~anonim 2014-02-23 15:35:27

avatar Chłopaki z Ekoballu zaczynali trenować w Zagórzu, co jest uwzglednione przez autora w tekcie :) Sami turnieju by nie wygrali... Skończcie tą dyskusje bo jesli chodzi o sport w gminie Zagórz to dzieje się coraz gorzej, klubu domagają się pieniędzy a gmina w tym roku daje jeszcze mniej i robi wszystko aby doprowadzić do rozpadu kilku drużyn

autor: ~do obserwator; odp; !!! 2014-02-23 15:48:39

avatar Pewnie, najlepiej rozwalić, zaorać, posadzic drzewa i niech (kolejnych) 30 chłopaków idzie reprezentować Sanok. Gratuluje rozumowania! Jesteście genialni

autor: ~obserwator 2 2014-02-23 16:40:01

avatar Co do zagorza to przykre ale chłopaki uciekaja do ekoballu i tez jestem za tym aby reprezentowali gminę Zagorz a nie Sanok, trzeba stworzyć system szkolenia i miec więcej pieniędzy na wyjazdy turnieje i tp bo to rozwija dzieci , młodzież . Tylko nie wiem po co napinka do tarnawy chłopaki ciężko pracują na sukcesy a mają ich sporo. Wiem że pan zm robi co może a na turnieje jedzie za pieniadze własne albo tak jak ostatnio od małych sponsorów, ale trzeba za tym pochodzić i poswiecic sie dla rozwoju.

autor: mksoslawa 2014-02-23 16:44:14

Profil mksoslawa w Futbolowo napinke do Tarnawy robia anonimowi komentatorzy, nie ja. W newsie nie ma mowy o Tarnawie (poza informacji o jej udziale w turnieju)
Pozdrawiam, admin :)

autor: ~obserwator3 2014-02-23 17:02:33

avatar Mysle że pracę takich ludzi jak p Mackiewicz, czy p Żuber trzeba docenić a nie przeszkadzac . Praca z młodzieżą, dzieciakami jest bardzo wyczerpująca i wymaga dużego poświęcenia. Prosze zrobcie sobie kursy trenerskie i sprobójcie tego wyzwania a zobaczycie jak to smakuje!

Autor: Treść:pozostało znaków:

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

LKS Zarszyn - LKS Długie
Sanovia Lesko - Victoria Pakoszówka