- autor: mksoslawa, 2013-07-29 13:19
-
OZPN Krosno wydało dzisiaj zaktualizowany terminarz
na sezon 2013 / 2014. Dostępny jest on w rozwinięciu
newsa oraz w menu strony w zakładce
Terminarz rozgrywek.
W tym roku warto zwrócić uwagę na godziny rozgrywania meczów. Mamy na myśli zwłaszcza mecze od 7 do 9 kolejki, oraz spotkania rozgrywane w Olszanicy, Sanoczku i Jabłonce (Niebocku)
* Do 6 kolejki wszystkie mecze rozgrywane będą o godzinie 13:00 (z wyjątkiem spotkań w Olszanicy, Sanoczku i Jabłonce [Niebocku] - tutaj godzina 16:30)
* Od 7 do 9 kolejki mecze rozgrywane będą o godzinie 12:00 ( w Olszanicy, Sanoczku i Jabłonce [Niebocku] o godzinie 15:30)
** Drużyna Orły Jabłonka swoje mecze jako gospodarz rozgrywa na stadionie w Niebocku
*** Do "B" klasy awansują zespoły, które po całym sezonie zajmą miejsca 1 i 2
**** Z "C" klasy wycofała się drużyna: LZS Tyrawa Solna
Cały terminarz wraz z datami i godzinami meczów poniżej:
1 | 2013-08-11 | Zalew Myczkowce | | Gabry Łukowe | 13:00 |
1 | 2013-08-11 | Otryt Lutowiska | | MKS Osława Zagórz | 13:00 |
1 | 2013-08-11 | Grom Sanoczek | | Orkan Markowce | 16:30 |
1 | 2013-08-11 | Orły Jabłonka | | LKS Olszanica | 16:30 |
1 | 2013-08-11 | Krokus Ropienka | | Bieszczady Jankowce | 13:00 |
2 | 2013-08-18 | Gabry Łukowe | | Otryt Lutowiska | 13:00 |
2 | 2013-08-18 | Bieszczady Jankowce | | Zalew Myczkowce | 13:00 |
2 | 2013-08-18 | MKS Osława Zagórz | | Grom Sanoczek | 13:00 |
2 | 2013-08-18 | Orkan Markowce | | Orły Jabłonka | 13:00 |
2 | 2013-08-18 | LKS Olszanica | | Krokus Ropienka | 16:30 |
3 | 2013-08-25 | Grom Sanoczek | | Gabry Łukowe | 16:30 |
3 | 2013-08-25 | Zalew Myczkowce | | Otryt Lutowiska | 13:00 |
3 | 2013-08-25 | Bieszczady Jankowce | | LKS Olszanica | 13:00 |
3 | 2013-08-25 | Orły Jabłonka | | MKS Osława Zagórz | 16:30 |
3 | 2013-08-25 | Krokus Ropienka | | Orkan Markowce | 13:00 |
4 | 2013-09-01 | Gabry Łukowe | | Orły Jabłonka | 13:00 |
4 | 2013-09-01 | Otryt Lutowiska | | Grom Sanoczek | 13:00 |
4 | 2013-09-01 | Orkan Markowce | | Bieszczady Jankowce | 13:00 |
4 | 2013-09-01 | LKS Olszanica | | Zalew Myczkowce | 16:30 |
4 | 2013-09-01 | MKS Osława Zagórz | | Krokus Ropienka | 13:00 |
5 | 2013-09-08 | Krokus Ropienka | | Gabry Łukowe | 13:00 |
5 | 2013-09-08 | Orły Jabłonka | | Otryt Lutowiska | 16:30 |
5 | 2013-09-08 | Zalew Myczkowce | | Grom Sanoczek | 13:00 |
5 | 2013-09-08 | Bieszczady Jankowce | | MKS Osława Zagórz | 13:00 |
5 | 2013-09-08 | LKS Olszanica | | Orkan Markowce | 16:30 |
6 | 2013-09-15 | Gabry Łukowe | | Bieszczady Jankowce | 13:00 |
6 | 2013-09-15 | Otryt Lutowiska | | Krokus Ropienka | 13:00 |
6 | 2013-09-15 | Grom Sanoczek | | Orły Jabłonka | 16:30 |
6 | 2013-09-15 | Orkan Markowce | | Zalew Myczkowce | 13:00 |
6 | 2013-09-15 | MKS Osława Zagórz | | LKS Olszanica | 13:00 |
7 | 2013-09-22 | LKS Olszanica | | Gabry Łukowe | 15:30 |
7 | 2013-09-22 | Bieszczady Jankowce | | Otryt Lutowiska | 12:00 |
7 | 2013-09-22 | Krokus Ropienka | | Grom Sanoczek | 12:00 |
7 | 2013-09-22 | Zalew Myczkowce | | Orły Jabłonka | 12:00 |
7 | 2013-09-22 | Orkan Markowce | | MKS Osława Zagórz | 12:00 |
8 | 2013-09-29 | Gabry Łukowe | | Orkan Markowce | 12:00 |
8 | 2013-09-29 | Otryt Lutowiska | | LKS Olszanica | 12:00 |
8 | 2013-09-29 | Grom Sanoczek | | Bieszczady Jankowce | 15:30 |
8 | 2013-09-29 | Orły Jabłonka | | Krokus Ropienka | 15:30 |
8 | 2013-09-29 | Zalew Myczkowce | | MKS Osława Zagórz | 12:00 |
9 | 2013-10-06 | MKS Osława Zagórz | | Gabry Łukowe | 12:00 |
9 | 2013-10-06 | Orkan Markowce | | Otryt Lutowiska | 12:00 |
9 | 2013-10-06 | LKS Olszanica | | Grom Sanoczek | 15:30 |
9 | 2013-10-06 | Bieszczady Jankowce | | Orły Jabłonka | 12:00 |
9 | 2013-10-06 | Krokus Ropienka | | Zalew Myczkowce | 12:00 |