Piotr Marciniszyn (25')

M. Żuber (83')

A. Bezyk (90+2')

Opis meczu w rozwinięciu ...

Goście zaczęli tak jak się spodziewaliśmy, czyli mocno i szybko chcieli zepchnąć nas na własną połowę.
My, rozpoczynając od odbioru piłki spokojnie rozprowadzaliśmy piłkę. W 8 ' Bogusław Wróbel cofa piłkę do
nabiegającego w okolicy 25 metra Łukasza Wróbla, który strzela z pierwszej, piłkę po drodze odbija jeszcze
obrońca gości i myląc bramkarza wpada ona do siatki. Prowadzimy i powoli próbujemy tworzyć kolejne groźne
sytuacje. Orkan również stara się o jakieś dobre akcje ale nie mają pomysłu na przejście naszej obrony.
W 25' piłkę z "piątki" wykopuje Michał Mindur, przejmuję ją Piotr Marciniszyn i mijając jednego zawodnika
strzałem z 25 metrów podwyższa na 2-0. Bramkarz w tej sytuacji nawet nie ruszył do piłki. Dobrą okazje miał
jeszcze Bogusław Wróbel, ale niestety trafił w spojenie. Do końca pierwszej połowy mamy małą przewagę,
lecz wynik nie ulega już zmianie.

Markowce w drugiej połowie "rzucają" się na nas i za wszelką cenę chcą strzelić bramkę kontaktową.
W ok. 55 min świetną sytuacje ma napastnik przyjezdnych, lecz trafia w spojenie. W 73' Orkan ma karnego,
którego wykorzystuje i jest już tylko 2-1. Jesteśmy zmęczeni ale zbieramy w sobie resztki sił, próbujemy
podwyższyć wynik i uspokoić grę. Udaje nam się to w 83'. Mamy rzut wolny pośredni, piłkę dotyka Bogusław
Wróbel a Maciej Żuber mocnym uderzeniem po długim rogu nie daje szans bramkarzowi. Do końca mamy
jeszcze kilka rzutów rożnych, ale nie udaje nam się ich wykorzystać. Wynik meczu w 92' strzałem głową
ustala wprowadzony w trakcie drugiej połowy Artur Bezyk.

W przyszłym tygodniu naszym rywalem będzie Pionier Średnia Wieś. Warto podkreślić, że do gry po
3 tygodniowej pauzie wraca nasz bramkarz Arkadiusz Mindur.