|
A-klasa » Krosno I | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 11 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
trener Piotr Kowalski: 576 179 850
dzisiaj: 365, wczoraj: 310
ogółem: 900 486
statystyki szczegółowe
2013 / 2014 (C klasa)
Nazwa | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | |
1. | Orkan Markowce | 16 | 37 | 12 | 1 | 3 | 57-24 | 7 | 1 | 0 | 29-9 | 5 | 0 | 3 | 28-15 | ||||||
2. | Orły Jabłonka | 16 | 36 | 12 | 0 | 4 | 59-24 | 7 | 0 | 1 | 31-9 | 5 | 0 | 3 | 28-15 | ||||||
3. | Osława Zagórz | 16 | 33 | 10 | 3 | 3 | 52-20 | 6 | 1 | 1 | 32-7 | 4 | 2 | 2 | 20-13 | ||||||
4. | LKS Olszanica | 16 | 30 | 9 | 3 | 4 | 39-25 | 5 | 1 | 2 | 22-13 | 4 | 2 | 2 | 17-12 | ||||||
5. | Otryt Lutowiska | 16 | 18 | 5 | 3 | 8 | 29-45 | 3 | 2 | 3 | 17-19 | 2 | 1 | 5 | 12-26 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 4-3 |
6. | Bieszczady Jankowce | 16 | 18 | 5 | 3 | 8 | 25-46 | 4 | 2 | 2 | 18-20 | 1 | 1 | 6 | 7-26 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 3-4 |
7. | Krokus Ropienka | 16 | 14 | 4 | 2 | 10 | 25-50 | 2 | 1 | 5 | 12-23 | 2 | 1 | 5 | 13-27 | ||||||
8. | Zalew Myczkowce | 16 | 10 | 2 | 4 | 10 | 25-41 | 2 | 2 | 4 | 14-17 | 0 | 2 | 6 | 11-24 | ||||||
9. | Gabry Łukowe | 16 | 9 | 2 | 3 | 11 | 23-59 | 1 | 1 | 6 | 13-29 | 1 | 2 | 5 | 10-30 | ||||||
Grom Sanoczek wycofał się z rozgrywek po 4. kolejce. Jego wyniki zostały anulowane. |
2012 / 2013 (C klasa)
razem | dom | wyjazd | |||||||||||||||||||
Nazwa | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | |
1. | Drzewiarz Rzepedź | 20 | 49 | 16 | 1 | 3 | 72-20 | 8 | 1 | 1 | 34-6 | 8 | 0 | 2 | 38-14 | ||||||
2. | Pionier Średnia Wieś | 20 | 46 | 14 | 4 | 2 | 56-20 | 6 | 2 | 2 | 31-12 | 8 | 2 | 0 | 25-8 | ||||||
3. | Orkan Markowce | 20 | 41 | 13 | 2 | 5 | 65-38 | 7 | 1 | 2 | 38-20 | 6 | 1 | 3 | 27-18 | ||||||
4. | Bieszczady Jankowce | 20 | 39 | 12 | 3 | 5 | 64-34 | 6 | 1 | 3 | 35-17 | 6 | 2 | 2 | 29-17 | ||||||
5. | Osława Zagórz | 20 | 36 | 11 | 3 | 6 | 54-38 | 6 | 2 | 2 | 28-16 | 5 | 1 | 4 | 26-22 | ||||||
6. | LKS Olszanica | 20 | 23 | 7 | 2 | 11 | 39-44 | 4 | 1 | 5 | 17-17 | 3 | 1 | 6 | 22-27 | ||||||
7. | Krokus Ropienka | 20 | 21 | 7 | 0 | 13 | 33-49 | 5 | 0 | 5 | 20-19 | 2 | 0 | 8 | 13-30 | ||||||
8. | Tyrawia Tyrawa Solna | 20 | 19 | 5 | 4 | 11 | 32-54 | 3 | 1 | 6 | 16-28 | 2 | 3 | 5 | 16-26 | ||||||
9. | Grom Sanoczek | 20 | 17 | 5 | 2 | 13 | 38-80 | 4 | 1 | 5 | 27-38 | 1 | 1 | 8 | 11-42 | ||||||
10. | Gabry Łukowe | 20 | 13 | 4 | 1 | 15 | 29-77 | 3 | 1 | 6 | 16-33 | 1 | 0 | 9 | 13-44 | ||||||
11. | Grodzisko Trepcza | 20 | 15 | 5 | 0 | 15 | 22-50 | 4 | 0 | 6 | 16-20 | 1 | 0 | 9 | 6-30 |
2011 / 2012 (C klasa)
razem | dom | wyjazd | |||||||||||||||||||
Nazwa | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | |
1. | Juventus Poraż | 20 | 54 | 18 | 0 | 2 | 91-26 | 9 | 0 | 1 | 53-16 | 9 | 0 | 1 | 38-10 | ||||||
2. | ULKS Czerteż | 20 | 41 | 13 | 2 | 5 | 50-31 | 7 | 1 | 2 | 26-14 | 6 | 1 | 3 | 24-17 | ||||||
3. | Orkan Markowce | 20 | 40 | 13 | 1 | 6 | 46-36 | 8 | 0 | 2 | 28-13 | 5 | 1 | 4 | 18-23 | ||||||
4. | LKS Olszanica | 20 | 37 | 12 | 1 | 7 | 48-34 | 8 | 0 | 2 | 25-9 | 4 | 1 | 5 | 23-25 | ||||||
5. | Pionier Średnia Wieś | 20 | 29 | 9 | 2 | 9 | 46-40 | 5 | 2 | 3 | 26-16 | 4 | 0 | 6 | 20-24 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 4-3 |
6. | Grodzisko Trepcza | 20 | 29 | 8 | 5 | 7 | 35-37 | 6 | 3 | 1 | 23-14 | 2 | 2 | 6 | 12-23 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 3-4 |
7. | Drzewiarz Rzepedź | 20 | 27 | 8 | 3 | 9 | 42-48 | 4 | 1 | 5 | 23-16 | 4 | 2 | 4 | 19-32 | ||||||
8. | Osława Zagórz | 20 | 23 | 7 | 2 | 11 | 40-48 | 4 | 1 | 5 | 19-25 | 3 | 1 | 6 | 21-23 | ||||||
9. | Grom Sanoczek | 20 | 19 | 6 | 1 | 13 | 43-59 | 4 | 0 | 6 | 31-33 | 2 | 1 | 7 | 12-26 | ||||||
10. | Gabry Łukowe | 20 | 13 | 4 | 1 | 15 | 33-78 | 2 | 1 | 7 | 17-31 | 2 | 0 | 8 | 16-47 | ||||||
11. | Krokus Ropienka | 20 | 9 | 3 | 0 | 17 | 32-69 | 2 | 0 | 8 | 20-28 | 1 | 0 | 9 | 12-41 |
2010 / 2011 (C klasa)
razem | dom | wyjazd | |||||||||||||||||||
Nazwa | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | |
1. | LKS Czaszyn | 26 | 65 | 20 | 5 | 1 | 93-24 | 12 | 1 | 0 | 48-7 | 8 | 4 | 1 | 45-17 | ||||||
2. | Cosmos II Nowotaniec | 26 | 61 | 20 | 1 | 5 | 91-38 | 11 | 1 | 1 | 42-14 | 9 | 0 | 4 | 49-24 | ||||||
3. | Juventus Poraż | 26 | 59 | 19 | 2 | 5 | 104-38 | 11 | 1 | 1 | 59-18 | 8 | 1 | 4 | 45-20 | ||||||
4. | Pionier Średnia Wieś | 26 | 56 | 17 | 5 | 4 | 72-23 | 9 | 4 | 0 | 44-11 | 8 | 1 | 4 | 28-12 | ||||||
5. | ULKS Czerteż | 26 | 49 | 15 | 4 | 7 | 67-40 | 8 | 3 | 2 | 34-15 | 7 | 1 | 5 | 33-25 | ||||||
6. | Orkan Markowce | 26 | 44 | 14 | 2 | 10 | 81-45 | 8 | 0 | 5 | 59-28 | 6 | 2 | 5 | 22-17 | ||||||
7. | Krokus Ropienka | 26 | 32 | 8 | 8 | 10 | 52-72 | 5 | 3 | 5 | 33-34 | 3 | 5 | 5 | 19-38 | ||||||
8. | Osława Zagórz | 26 | 28 | 8 | 4 | 14 | 38-63 | 5 | 2 | 6 | 17-27 | 3 | 2 | 8 | 21-36 | ||||||
9. | LKS Olszanica | 26 | 27 | 8 | 3 | 15 | 45-72 | 5 | 1 | 7 | 24-32 | 3 | 2 | 8 | 21-40 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 6-5 |
10. | Pogórze Srogów Górny | 25 | 27 | 8 | 3 | 14 | 46-76 | 6 | 0 | 6 | 25-34 | 2 | 3 | 8 | 21-42 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 5-6 |
11. | Drzewiarz II Rzepedź | 26 | 22 | 6 | 4 | 16 | 44-92 | 3 | 3 | 7 | 27-36 | 3 | 1 | 9 | 17-56 | ||||||
12. | Gabry Łukowe | 26 | 20 | 6 | 2 | 18 | 51-95 | 3 | 1 | 9 | 29-41 | 3 | 1 | 9 | 22-54 | ||||||
13. | Grodzisko Trepcza | 26 | 19 | 4 | 7 | 15 | 42-67 | 3 | 4 | 6 | 21-28 | 1 | 3 | 9 | 21-39 | ||||||
14. | Grom Sanoczek | 25 | 5 | 1 | 2 | 22 | 23-110 | 1 | 2 | 10 | 15-50 | 0 | 0 | 12 | 8-60 |
2007 / 2008 (A klasa)
razem | dom | wyjazd | |||||||||||||||||||
Nazwa | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | |
1. | Partyzant Targowiska | 26 | 67 | 21 | 4 | 1 | 88-20 | 10 | 3 | 0 | 46-8 | 11 | 1 | 1 | 42-12 | ||||||
2. | Orzeł Pustyny | 26 | 61 | 19 | 4 | 3 | 75-21 | 11 | 1 | 1 | 39-6 | 8 | 3 | 2 | 36-15 | ||||||
3. | Iwonka Iwonicz | 26 | 56 | 18 | 2 | 6 | 73-36 | 10 | 2 | 1 | 36-10 | 8 | 0 | 5 | 37-26 | ||||||
4. | Orzeł Bażanówka | 26 | 45 | 13 | 6 | 7 | 53-38 | 7 | 4 | 2 | 29-18 | 6 | 2 | 5 | 24-20 | ||||||
5. | LKS Długie | 26 | 44 | 14 | 2 | 10 | 48-47 | 9 | 1 | 3 | 27-17 | 5 | 1 | 7 | 21-30 | ||||||
6. | LKS Pisarowce | 26 | 43 | 12 | 7 | 7 | 61-48 | 7 | 3 | 3 | 40-24 | 5 | 4 | 4 | 21-24 | ||||||
7. | LKS Izdebki | 26 | 32 | 10 | 2 | 14 | 42-45 | 6 | 1 | 6 | 27-24 | 4 | 1 | 8 | 15-21 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 3-2 |
8. | Piast Miejsce Piastowe | 26 | 32 | 10 | 2 | 14 | 46-44 | 7 | 0 | 6 | 26-17 | 3 | 2 | 8 | 20-27 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 2-3 |
9. | LKS Haczów | 26 | 31 | 9 | 4 | 13 | 27-40 | 6 | 2 | 5 | 16-15 | 3 | 2 | 8 | 11-25 | ||||||
10. | Iskra Przysietnica | 26 | 29 | 8 | 5 | 13 | 42-50 | 5 | 2 | 6 | 23-23 | 3 | 3 | 7 | 19-27 | ||||||
11. | Szarotka Nowosielce | 26 | 27 | 7 | 6 | 13 | 30-47 | 3 | 2 | 8 | 13-22 | 4 | 4 | 5 | 17-25 | ||||||
12. | Płomień Zmiennica | 26 | 24 | 7 | 3 | 16 | 37-63 | 3 | 3 | 7 | 20-24 | 4 | 0 | 9 | 17-39 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 4-3 |
13. | Gabry Łukowe | 26 | 24 | 8 | 0 | 18 | 28-90 | 4 | 0 | 9 | 17-46 | 4 | 0 | 9 | 11-44 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 3-4 |
14. | Osława Zagórz | 26 | 7 | 2 | 1 | 23 | 18-79 | 1 | 0 | 12 | 10-45 | 1 | 1 | 11 | 8-34 | ||||||
Osława Zagórz wycofała się po rundzie jesiennej. |
2006 / 2007 (B klasa)
razem | dom | wyjazd | |||||||||||||||||||
Nazwa | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | |
1. | Osława Zagórz | 26 | 65 | 21 | 2 | 3 | 80-35 | 12 | 1 | 0 | 47-12 | 9 | 1 | 3 | 33-23 | ||||||
2. | LKS Haczów | 26 | 53 | 16 | 5 | 5 | 55-31 | 8 | 3 | 2 | 27-12 | 8 | 2 | 3 | 28-19 | ||||||
3. | Bukowianka Bukowsko | 26 | 46 | 14 | 4 | 8 | 68-51 | 10 | 2 | 1 | 45-22 | 4 | 2 | 7 | 23-29 | ||||||
4. | Nelson Polańczyk | 26 | 42 | 12 | 6 | 8 | 73-47 | 9 | 1 | 3 | 53-24 | 3 | 5 | 5 | 20-23 | ||||||
5. | Błękitni Jasienica Rosielna | 26 | 38 | 11 | 5 | 10 | 46-60 | 8 | 4 | 1 | 21-14 | 3 | 1 | 9 | 25-46 | ||||||
6. | Bieszczady Jankowce | 26 | 32 | 9 | 5 | 12 | 55-58 | 7 | 2 | 4 | 33-23 | 2 | 3 | 8 | 22-35 | ||||||
7. | Cisy Jabłonica Polska | 26 | 31 | 9 | 4 | 13 | 48-53 | 4 | 3 | 6 | 26-23 | 5 | 1 | 7 | 22-30 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 3-1 |
8. | Otryt Lutowiska | 26 | 31 | 9 | 4 | 13 | 45-61 | 6 | 2 | 5 | 27-28 | 3 | 2 | 8 | 18-33 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 1-3 |
9. | LKS Górki | 26 | 30 | 9 | 3 | 14 | 46-51 | 7 | 1 | 5 | 27-15 | 2 | 2 | 9 | 19-36 | 4 | 6 | 2 | 0 | 2 | 6-2 |
10. | Górnik Grabownica Starzeńska | 26 | 30 | 9 | 3 | 14 | 36-46 | 6 | 1 | 6 | 23-17 | 3 | 2 | 8 | 13-29 | 4 | 5 | 1 | 2 | 1 | 3-5 |
11. | Lotniarz Bezmiechowa | 26 | 30 | 8 | 6 | 12 | 33-46 | 5 | 3 | 5 | 17-17 | 3 | 3 | 7 | 16-29 | 4 | 5 | 1 | 2 | 1 | 3-5 |
12. | LKS Golcowa | 26 | 29 | 9 | 2 | 15 | 48-69 | 6 | 1 | 6 | 26-26 | 3 | 1 | 9 | 22-43 | 4 | 9 | 3 | 0 | 1 | 10-6 |
13. | LKS Tarnawa | 26 | 29 | 7 | 8 | 11 | 51-63 | 5 | 5 | 3 | 34-34 | 2 | 3 | 8 | 17-29 | 4 | 6 | 2 | 0 | 2 | 9-10 |
14. | LKS Czaszyn | 26 | 29 | 8 | 5 | 13 | 43-56 | 5 | 2 | 6 | 27-27 | 3 | 3 | 7 | 16-29 | 4 | 3 | 1 | 0 | 3 | 8-11 |
2005 / 2006 (A klasa)
razem | dom | wyjazd | |||||||||||||||||||
Nazwa | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | |
1. | Szarotka Uherce | 26 | 50 | 14 | 8 | 4 | 40-26 | 7 | 4 | 2 | 21-14 | 7 | 4 | 2 | 19-12 | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 2-1 |
2. | Stal II Sanok | 26 | 50 | 14 | 8 | 4 | 50-21 | 5 | 6 | 2 | 19-7 | 9 | 2 | 2 | 31-14 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1-2 |
3. | Start Rymanów | 26 | 40 | 11 | 7 | 8 | 40-34 | 7 | 4 | 2 | 23-14 | 4 | 3 | 6 | 17-20 | ||||||
4. | Cosmos Nowotaniec | 26 | 37 | 10 | 7 | 9 | 56-44 | 6 | 2 | 5 | 28-21 | 4 | 5 | 4 | 28-23 | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 3-2 |
5. | Orzeł Bażanówka | 26 | 37 | 10 | 7 | 9 | 40-34 | 5 | 4 | 4 | 22-15 | 5 | 3 | 5 | 18-19 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2-3 |
6. | Płomień Zmiennica | 26 | 36 | 10 | 6 | 10 | 43-57 | 7 | 3 | 3 | 22-19 | 3 | 3 | 7 | 21-38 | ||||||
7. | LKS Pisarowce | 26 | 35 | 10 | 5 | 11 | 43-39 | 7 | 2 | 4 | 30-21 | 3 | 3 | 7 | 13-18 | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 3-0 |
8. | LKS Izdebki | 26 | 35 | 10 | 5 | 11 | 48-43 | 7 | 3 | 3 | 35-18 | 3 | 2 | 8 | 13-25 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0-3 |
9. | LKS Długie | 26 | 34 | 9 | 7 | 10 | 41-40 | 6 | 3 | 4 | 25-19 | 3 | 4 | 6 | 16-21 | ||||||
10. | Górnik Grabownica Starzeńska | 26 | 33 | 9 | 6 | 11 | 38-46 | 6 | 2 | 5 | 23-21 | 3 | 4 | 6 | 15-25 | ||||||
11. | Gabry Łukowe | 26 | 32 | 8 | 8 | 10 | 39-42 | 5 | 4 | 4 | 21-18 | 3 | 4 | 6 | 18-24 | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 3-3 |
12. | LKS Golcowa | 26 | 32 | 8 | 8 | 10 | 41-53 | 4 | 3 | 6 | 19-27 | 4 | 5 | 4 | 22-26 | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 3-3 |
13. | LKS Haczów | 26 | 28 | 8 | 4 | 14 | 48-54 | 5 | 3 | 5 | 27-21 | 3 | 1 | 9 | 21-33 | ||||||
14. | Osława Zagórz | 26 | 22 | 6 | 4 | 16 | 30-64 | 3 | 2 | 8 | 16-31 | 3 | 2 | 8 | 14-33 |
2004 / 2005 (B klasa)
razem | dom | wyjazd | |||||||||||||||||||
Nazwa | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | |
1. | Gabry Łukowe | 25 | 54 | 17 | 3 | 5 | 58-28 | 11 | 0 | 2 | 39-14 | 6 | 3 | 3 | 19-14 | ||||||
2. | Osława Zagórz | 24 | 53 | 16 | 5 | 3 | 62-26 | 9 | 2 | 1 | 27-15 | 7 | 3 | 2 | 35-11 | ||||||
3. | LKS Golcowa | 25 | 47 | 14 | 5 | 6 | 61-35 | 9 | 1 | 2 | 36-14 | 5 | 4 | 4 | 25-21 | ||||||
4. | JKS Jasionów | 24 | 44 | 12 | 8 | 4 | 58-36 | 9 | 2 | 1 | 35-14 | 3 | 6 | 3 | 23-22 | ||||||
5. | Orion Pielnia | 25 | 42 | 12 | 6 | 7 | 43-33 | 5 | 6 | 2 | 21-16 | 7 | 0 | 5 | 22-17 | ||||||
6. | LKS Trześniów | 24 | 39 | 12 | 3 | 9 | 41-34 | 7 | 1 | 3 | 21-16 | 5 | 2 | 6 | 20-18 | ||||||
7. | LKS Rudenka | 24 | 38 | 11 | 5 | 8 | 37-34 | 7 | 5 | 1 | 23-13 | 4 | 0 | 7 | 14-21 | ||||||
8. | Lotniarz Bezmiechowa | 25 | 35 | 10 | 5 | 10 | 46-40 | 7 | 3 | 3 | 29-17 | 3 | 2 | 7 | 17-23 | ||||||
9. | Pionier Średnia Wieś | 25 | 34 | 9 | 7 | 9 | 43-41 | 7 | 4 | 2 | 26-12 | 2 | 3 | 7 | 17-29 | ||||||
10. | Victoria Niebocko | 25 | 28 | 8 | 4 | 13 | 44-48 | 5 | 1 | 6 | 24-23 | 3 | 3 | 7 | 20-25 | ||||||
11. | Bukowianka Bukowsko | 25 | 26 | 8 | 2 | 15 | 53-60 | 6 | 0 | 6 | 31-22 | 2 | 2 | 9 | 22-38 | ||||||
12. | LKS Górki | 25 | 22 | 6 | 4 | 15 | 31-61 | 5 | 1 | 6 | 19-24 | 1 | 3 | 9 | 12-37 | ||||||
13. | Grodzisko Hoczew | 25 | 12 | 2 | 6 | 17 | 22-71 | 2 | 5 | 6 | 13-33 | 0 | 1 | 11 | 9-38 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 3-0 |
14. | ULKS Czerteż | 25 | 12 | 3 | 3 | 19 | 28-80 | 2 | 2 | 8 | 16-34 | 1 | 1 | 11 | 12-46 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0-3 |
2003 / 2004 (A klasa)
RAZEM | DOM | WYJAZD | MECZE BEZPOŚREDNIE | ||||||||||||||||||
Nazwa | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | |
1. | Szarotka Nowosielce | 26 | 58 | 18 | 4 | 4 | 63-26 | 11 | 1 | 1 | 37-11 | 7 | 3 | 3 | 26-15 | ||||||
2. | Orzeł Bażanówka | 26 | 57 | 18 | 3 | 5 | 61-36 | 9 | 3 | 1 | 31-15 | 9 | 0 | 4 | 30-21 | ||||||
3. | Bieszczady Ustrzyki Dolne | 26 | 56 | 17 | 5 | 4 | 74-16 | 9 | 3 | 1 | 43-8 | 8 | 2 | 3 | 31-8 | ||||||
4. | Cosmos Nowotaniec | 26 | 55 | 18 | 1 | 7 | 75-37 | 8 | 0 | 5 | 35-18 | 10 | 1 | 2 | 40-19 | ||||||
5. | LKS Izdebki | 26 | 46 | 14 | 4 | 8 | 54-34 | 8 | 2 | 3 | 31-18 | 6 | 2 | 5 | 23-16 | ||||||
6. | LKS Haczów | 26 | 44 | 13 | 5 | 8 | 46-36 | 8 | 1 | 4 | 25-15 | 5 | 4 | 4 | 21-21 | ||||||
7. | LKS Lubatowa | 26 | 38 | 12 | 2 | 12 | 47-47 | 8 | 1 | 4 | 30-15 | 4 | 1 | 8 | 17-32 | ||||||
8. | LKS Długie | 26 | 32 | 9 | 5 | 12 | 39-58 | 7 | 4 | 2 | 21-15 | 2 | 1 | 10 | 18-43 | ||||||
9. | Stal II Sanok | 26 | 30 | 9 | 3 | 14 | 56-62 | 6 | 1 | 6 | 32-24 | 3 | 2 | 8 | 24-38 | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2-2 |
10. | Remix Niebieszczany | 26 | 30 | 8 | 6 | 12 | 35-50 | 6 | 2 | 5 | 24-26 | 2 | 4 | 7 | 11-24 | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2-2 |
11. | LKS Pisarowce | 26 | 26 | 8 | 2 | 16 | 39-56 | 6 | 1 | 6 | 29-27 | 2 | 1 | 10 | 10-29 | ||||||
12. | Nelson Polańczyk | 26 | 20 | 6 | 2 | 18 | 28-58 | 4 | 2 | 7 | 20-23 | 2 | 0 | 11 | 8-35 | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 2-1 |
13. | Osława Zagórz | 26 | 20 | 5 | 5 | 16 | 29-56 | 4 | 2 | 7 | 19-22 | 1 | 3 | 9 | 10-34 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1-2 |
14. | LKS Rudenka | 26 | 10 | 3 | 1 | 22 | 23-97 | 2 | 1 | 10 | 11-44 | 1 | 0 | 12 | 12-53 |
Najbliższa kolejka 12 | |||||||||||||||||||||
|