MKS Osława Zagórz - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Buttony

Zegar

Kalendarium

15

12-2017

piątek

16

12-2017

sobota

17

12-2017

niedziela

18

12-2017

pon.

19

12-2017

wtorek

20

12-2017

środa

21

12-2017

czwartek

Ostatnie spotkanie

LKS OlszanicaMKS Osława Zagórz
LKS Olszanica 1:4 MKS Osława Zagórz
2017-08-27, 15:00:00
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 3
Zalew Myczkowce 1:2 Nelson Polańczyk
Pionier Średnia Wieś 1:2 Bieszczady Jankowce
Gabry Łukowe 3:4 LKS Czaszyn
LKS Tyrawa Wołoska 1:2 Remix Niebieszczany
Orzeł Górzanka 2:2 Juventus Poraż
LKS Olszanica 1:4 MKS Osława Zagórz

Kontakt

trener: 784 271 498

 

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 58, wczoraj: 75
ogółem: 385 707

statystyki szczegółowe

Archiwum


2013 / 2014 (C klasa)

 
         
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Orkan Markowce 16 37 12 1 3 57-24 7 1 0 29-9 5 0 3 28-15            
2.  Orły Jabłonka 16 36 12 0 4 59-24 7 0 1 31-9 5 0 3 28-15            
3.  Osława Zagórz 16 33 10 3 3 52-20 6 1 1 32-7 4 2 2 20-13            
4.  LKS Olszanica 16 30 9 3 4 39-25 5 1 2 22-13 4 2 2 17-12            
5.  Otryt Lutowiska 16 18 5 3 8 29-45 3 2 3 17-19 2 1 5 12-26 2 3 1 0 1 4-3
6.  Bieszczady Jankowce 16 18 5 3 8 25-46 4 2 2 18-20 1 1 6 7-26 2 3 1 0 1 3-4
7.  Krokus Ropienka 16 14 4 2 10 25-50 2 1 5 12-23 2 1 5 13-27            
8.  Zalew Myczkowce 16 10 2 4 10 25-41 2 2 4 14-17 0 2 6 11-24            
9.  Gabry Łukowe 16 9 2 3 11 23-59 1 1 6 13-29 1 2 5 10-30            
 Grom Sanoczek wycofał się z rozgrywek po 4. kolejce. Jego wyniki zostały anulowane.

 

2012 / 2013 (C klasa)

 
  razem dom wyjazd  
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Drzewiarz Rzepedź 20 49 16 1 3 72-20 8 1 1 34-6 8 0 2 38-14            
2.  Pionier Średnia Wieś 20 46 14 4 2 56-20 6 2 2 31-12 8 2 0 25-8            
3.  Orkan Markowce 20 41 13 2 5 65-38 7 1 2 38-20 6 1 3 27-18            
4.  Bieszczady Jankowce 20 39 12 3 5 64-34 6 1 3 35-17 6 2 2 29-17            
5.  Osława Zagórz 20 36 11 3 6 54-38 6 2 2 28-16 5 1 4 26-22            
6.  LKS Olszanica 20 23 7 2 11 39-44 4 1 5 17-17 3 1 6 22-27            
7.  Krokus Ropienka 20 21 7 0 13 33-49 5 0 5 20-19 2 0 8 13-30            
8.  Tyrawia Tyrawa Solna 20 19 5 4 11 32-54 3 1 6 16-28 2 3 5 16-26            
9.  Grom Sanoczek 20 17 5 2 13 38-80 4 1 5 27-38 1 1 8 11-42            
10.  Gabry Łukowe 20 13 4 1 15 29-77 3 1 6 16-33 1 0 9 13-44            
11.  Grodzisko Trepcza 20 15 5 0 15 22-50 4 0 6 16-20 1 0 9 6-30          

 

2011 / 2012 (C klasa)

 
  razem dom wyjazd  
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Juventus Poraż 20 54 18 0 2 91-26 9 0 1 53-16 9 0 1 38-10            
2.  ULKS Czerteż 20 41 13 2 5 50-31 7 1 2 26-14 6 1 3 24-17            
3.  Orkan Markowce 20 40 13 1 6 46-36 8 0 2 28-13 5 1 4 18-23            
4.  LKS Olszanica 20 37 12 1 7 48-34 8 0 2 25-9 4 1 5 23-25            
5.  Pionier Średnia Wieś 20 29 9 2 9 46-40 5 2 3 26-16 4 0 6 20-24 2 3 1 0 1 4-3
6.  Grodzisko Trepcza 20 29 8 5 7 35-37 6 3 1 23-14 2 2 6 12-23 2 3 1 0 1 3-4
7.  Drzewiarz Rzepedź 20 27 8 3 9 42-48 4 1 5 23-16 4 2 4 19-32            
8.  Osława Zagórz 20 23 7 2 11 40-48 4 1 5 19-25 3 1 6 21-23            
9.  Grom Sanoczek 20 19 6 1 13 43-59 4 0 6 31-33 2 1 7 12-26            
10.  Gabry Łukowe 20 13 4 1 15 33-78 2 1 7 17-31 2 0 8 16-47            
11.  Krokus Ropienka 20 9 3 0 17 32-69 2 0 8 20-28 1 0 9 12-41    

 

2010 / 2011 (C klasa)

 

  razem dom wyjazd
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LKS Czaszyn 26 65 20 5 1 93-24 12 1 0 48-7 8 4 1 45-17            
2.  Cosmos II Nowotaniec 26 61 20 1 5 91-38 11 1 1 42-14 9 0 4 49-24            
3.  Juventus Poraż 26 59 19 2 5 104-38 11 1 1 59-18 8 1 4 45-20            
4.  Pionier Średnia Wieś 26 56 17 5 4 72-23 9 4 0 44-11 8 1 4 28-12            
5.  ULKS Czerteż 26 49 15 4 7 67-40 8 3 2 34-15 7 1 5 33-25            
6.  Orkan Markowce 26 44 14 2 10 81-45 8 0 5 59-28 6 2 5 22-17            
7.  Krokus Ropienka 26 32 8 8 10 52-72 5 3 5 33-34 3 5 5 19-38            
8.  Osława Zagórz 26 28 8 4 14 38-63 5 2 6 17-27 3 2 8 21-36            
9.  LKS Olszanica 26 27 8 3 15 45-72 5 1 7 24-32 3 2 8 21-40 2 3 1 0 1 6-5
10.  Pogórze Srogów Górny 25 27 8 3 14 46-76 6 0 6 25-34 2 3 8 21-42 2 3 1 0 1 5-6
11.  Drzewiarz II Rzepedź 26 22 6 4 16 44-92 3 3 7 27-36 3 1 9 17-56            
12.  Gabry Łukowe 26 20 6 2 18 51-95 3 1 9 29-41 3 1 9 22-54            
13.  Grodzisko Trepcza 26 19 4 7 15 42-67 3 4 6 21-28 1 3 9 21-39            
14.  Grom Sanoczek 25 5 1 2 22 23-110 1 2 10 15-50 0 0 12 8-60        

 

2007 / 2008 (A klasa)

 
  razem dom wyjazd
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Partyzant Targowiska 26 67 21 4 1 88-20 10 3 0 46-8 11 1 1 42-12            
2.  Orzeł Pustyny 26 61 19 4 3 75-21 11 1 1 39-6 8 3 2 36-15            
3.  Iwonka Iwonicz 26 56 18 2 6 73-36 10 2 1 36-10 8 0 5 37-26            
4.  Orzeł Bażanówka 26 45 13 6 7 53-38 7 4 2 29-18 6 2 5 24-20            
5.  LKS Długie 26 44 14 2 10 48-47 9 1 3 27-17 5 1 7 21-30            
6.  LKS Pisarowce 26 43 12 7 7 61-48 7 3 3 40-24 5 4 4 21-24            
7.  LKS Izdebki 26 32 10 2 14 42-45 6 1 6 27-24 4 1 8 15-21 2 3 1 0 1 3-2
8.  Piast Miejsce Piastowe 26 32 10 2 14 46-44 7 0 6 26-17 3 2 8 20-27 2 3 1 0 1 2-3
9.  LKS Haczów 26 31 9 4 13 27-40 6 2 5 16-15 3 2 8 11-25            
10.  Iskra Przysietnica 26 29 8 5 13 42-50 5 2 6 23-23 3 3 7 19-27            
11.  Szarotka Nowosielce 26 27 7 6 13 30-47 3 2 8 13-22 4 4 5 17-25            
12.  Płomień Zmiennica 26 24 7 3 16 37-63 3 3 7 20-24 4 0 9 17-39 2 3 1 0 1 4-3
13.  Gabry Łukowe 26 24 8 0 18 28-90 4 0 9 17-46 4 0 9 11-44 2 3 1 0 1 3-4
14.  Osława Zagórz 26 7 2 1 23 18-79 1 0 12 10-45 1 1 11 8-34            
 Osława Zagórz wycofała się po rundzie jesiennej.

 

2006 / 2007 (B klasa)

  razem dom wyjazd
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Osława Zagórz 26 65 21 2 3 80-35 12 1 0 47-12 9 1 3 33-23            
2.  LKS Haczów 26 53 16 5 5 55-31 8 3 2 27-12 8 2 3 28-19            
3.  Bukowianka Bukowsko 26 46 14 4 8 68-51 10 2 1 45-22 4 2 7 23-29            
4.  Nelson Polańczyk 26 42 12 6 8 73-47 9 1 3 53-24 3 5 5 20-23            
5.  Błękitni Jasienica Rosielna 26 38 11 5 10 46-60 8 4 1 21-14 3 1 9 25-46            
6.  Bieszczady Jankowce 26 32 9 5 12 55-58 7 2 4 33-23 2 3 8 22-35            
7.  Cisy Jabłonica Polska 26 31 9 4 13 48-53 4 3 6 26-23 5 1 7 22-30 2 3 1 0 1 3-1
8.  Otryt Lutowiska 26 31 9 4 13 45-61 6 2 5 27-28 3 2 8 18-33 2 3 1 0 1 1-3
9.  LKS Górki 26 30 9 3 14 46-51 7 1 5 27-15 2 2 9 19-36 4 6 2 0 2 6-2
10.  Górnik Grabownica Starzeńska 26 30 9 3 14 36-46 6 1 6 23-17 3 2 8 13-29 4 5 1 2 1 3-5
11.  Lotniarz Bezmiechowa 26 30 8 6 12 33-46 5 3 5 17-17 3 3 7 16-29 4 5 1 2 1 3-5
12.  LKS Golcowa 26 29 9 2 15 48-69 6 1 6 26-26 3 1 9 22-43 4 9 3 0 1 10-6
13.  LKS Tarnawa 26 29 7 8 11 51-63 5 5 3 34-34 2 3 8 17-29 4 6 2 0 2 9-10
14.  LKS Czaszyn 26 29 8 5 13 43-56 5 2 6 27-27 3 3 7 16-29 4 3 1 0 3 8-11

 

2005 / 2006 (A klasa)

 

  razem dom wyjazd
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Szarotka Uherce 26 50 14 8 4 40-26 7 4 2 21-14 7 4 2 19-12 2 4 1 1 0 2-1
2.  Stal II Sanok 26 50 14 8 4 50-21 5 6 2 19-7 9 2 2 31-14 2 1 0 1 1 1-2
3.  Start Rymanów 26 40 11 7 8 40-34 7 4 2 23-14 4 3 6 17-20            
4.  Cosmos Nowotaniec 26 37 10 7 9 56-44 6 2 5 28-21 4 5 4 28-23 2 4 1 1 0 3-2
5.  Orzeł Bażanówka 26 37 10 7 9 40-34 5 4 4 22-15 5 3 5 18-19 2 1 0 1 1 2-3
6.  Płomień Zmiennica 26 36 10 6 10 43-57 7 3 3 22-19 3 3 7 21-38            
7.  LKS Pisarowce 26 35 10 5 11 43-39 7 2 4 30-21 3 3 7 13-18 2 4 1 1 0 3-0
8.  LKS Izdebki 26 35 10 5 11 48-43 7 3 3 35-18 3 2 8 13-25 2 1 0 1 1 0-3
9.  LKS Długie 26 34 9 7 10 41-40 6 3 4 25-19 3 4 6 16-21            
10.  Górnik Grabownica Starzeńska 26 33 9 6 11 38-46 6 2 5 23-21 3 4 6 15-25            
11.  Gabry Łukowe 26 32 8 8 10 39-42 5 4 4 21-18 3 4 6 18-24 2 2 0 2 0 3-3
12.  LKS Golcowa 26 32 8 8 10 41-53 4 3 6 19-27 4 5 4 22-26 2 2 0 2 0 3-3
13.  LKS Haczów 26 28 8 4 14 48-54 5 3 5 27-21 3 1 9 21-33            
14.  Osława Zagórz 26 22 6 4 16 30-64 3 2 8 16-31 3 2 8 14-33      

 

2004 / 2005 (B klasa)

 
  razem dom wyjazd
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Gabry Łukowe 25 54 17 3 5 58-28 11 0 2 39-14 6 3 3 19-14            
2.  Osława Zagórz 24 53 16 5 3 62-26 9 2 1 27-15 7 3 2 35-11            
3.  LKS Golcowa 25 47 14 5 6 61-35 9 1 2 36-14 5 4 4 25-21            
4.  JKS Jasionów 24 44 12 8 4 58-36 9 2 1 35-14 3 6 3 23-22            
5.  Orion Pielnia 25 42 12 6 7 43-33 5 6 2 21-16 7 0 5 22-17            
6.  LKS Trześniów 24 39 12 3 9 41-34 7 1 3 21-16 5 2 6 20-18            
7.  LKS Rudenka 24 38 11 5 8 37-34 7 5 1 23-13 4 0 7 14-21            
8.  Lotniarz Bezmiechowa 25 35 10 5 10 46-40 7 3 3 29-17 3 2 7 17-23            
9.  Pionier Średnia Wieś 25 34 9 7 9 43-41 7 4 2 26-12 2 3 7 17-29            
10.  Victoria Niebocko 25 28 8 4 13 44-48 5 1 6 24-23 3 3 7 20-25            
11.  Bukowianka Bukowsko 25 26 8 2 15 53-60 6 0 6 31-22 2 2 9 22-38            
12.  LKS Górki 25 22 6 4 15 31-61 5 1 6 19-24 1 3 9 12-37            
13.  Grodzisko Hoczew 25 12 2 6 17 22-71 2 5 6 13-33 0 1 11 9-38 1 3 1 0 0 3-0
14.  ULKS Czerteż 25 12 3 3 19 28-80 2 2 8 16-34 1 1 11 12-46 1 0 0 0 1 0-3

 

2003 / 2004 (A klasa)

 
  RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Szarotka Nowosielce 26 58 18 4 4 63-26 11 1 1 37-11 7 3 3 26-15            
2.  Orzeł Bażanówka 26 57 18 3 5 61-36 9 3 1 31-15 9 0 4 30-21            
3.  Bieszczady Ustrzyki Dolne 26 56 17 5 4 74-16 9 3 1 43-8 8 2 3 31-8            
4.  Cosmos Nowotaniec 26 55 18 1 7 75-37 8 0 5 35-18 10 1 2 40-19            
5.  LKS Izdebki 26 46 14 4 8 54-34 8 2 3 31-18 6 2 5 23-16            
6.  LKS Haczów 26 44 13 5 8 46-36 8 1 4 25-15 5 4 4 21-21            
7.  LKS Lubatowa 26 38 12 2 12 47-47 8 1 4 30-15 4 1 8 17-32            
8.  LKS Długie 26 32 9 5 12 39-58 7 4 2 21-15 2 1 10 18-43            
9.  Stal II Sanok 26 30 9 3 14 56-62 6 1 6 32-24 3 2 8 24-38 2 2 0 2 0 2-2
10.  Remix Niebieszczany 26 30 8 6 12 35-50 6 2 5 24-26 2 4 7 11-24 2 2 0 2 0 2-2
11.  LKS Pisarowce 26 26 8 2 16 39-56 6 1 6 29-27 2 1 10 10-29            
12.  Nelson Polańczyk 26 20 6 2 18 28-58 4 2 7 20-23 2 0 11 8-35 2 4 1 1 0 2-1
13.  Osława Zagórz 26 20 5 5 16 29-56 4 2 7 19-22 1 3 9 10-34 2 1 0 1 1 1-2
14.  LKS Rudenka 26 10 3 1 22 23-97 2 1 10 11-44 1 0 12 12-53  

 

Facebook

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 4
Nelson Polańczyk - MKS Osława Zagórz
Juventus Poraż - LKS Olszanica
Remix Niebieszczany - Orzeł Górzanka
LKS Czaszyn - LKS Tyrawa Wołoska
Bieszczady Jankowce - Gabry Łukowe
Zalew Myczkowce - Pionier Średnia Wieś

Statystyki drużyny

Pogoda

Najnowsza galeria

Zagórz - Ropienka (Fot. Kamila Majko)
Ładowanie...

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.